IoT-Line Rolstoelweegschaal
MWN 300K-1M
Productfamilie: MWN
Robuuste integreerbare rolstoelweegschaal voor draadloze overdracht van weeggegevens naar EMR- of EHR-systemen
Technische gegevens
| Weegbereik [Max] | 300 kg |
| Afleesbaarheid [d] | 0,1 kg |
| Eenheden | kg |
| Interfaces | RS-232 (optioneel), Bluetooth (optionele), WiFi, Alibigeheugen, USB-Device (optionele), KUP |
| Afmetingen weegplateau (B×D×H) | 740×901×65 mm |
| Bijgeleverde stroomvoorziening | AC-adapter & batterijfunctie (batterij niet inbegrepen) |
| Batterij oplaadtijd | 20 h |
| Afleesinrichting kabellengte | 1,8 m |
| Nettogewicht | 28,6 kg |
Jouw prijs
€ 1.490,00 *
*plus verzendkosten (geldt niet voor downloads), plus BTW
Artikel zal naar verwachting beschikbaar zijn vanaf 12.10.2026
Heeft u vragen?
We geven je graag advies over onze KERN weegschalen en controlegewichten
Tel.: +49 7433 9933-560
Standaard
optie
fabriek
Beschrijving
- Ijkklasse III (Ijking optioneel)
- Medische goedkeuring volgens verordening (EU) 2017/745
- Dankzij de geïntegreerde WiFi-interface is dit model voorbereid op draadloze overdracht van gewichtswaarden rechtstreeks naar het digitale patiëntendossier. Dit elimineert eventuele documentatie- of transmissiefouten die zich kunnen voordoen bij handmatige gegevensoverdracht. Dankzij deze technologie kan dit model worden geïntegreerd in bestaande of toekomstige EMR- en EHR-systemen en is de toekomstige levensvatbaarheid van uw investering nu al verzekerd
- KERN Universal Port (KUP): maakt de aansluiting mogelijk van externe KUP-interfaceadapters, bijv. RS-232, USB, bluetooth, WiFi of ethernet, voor de uitwisseling van gegevens en besturingscommando’s, zonder inbouwwerkzaamheden.
- Uitermate geschikt voor het wegen van patiënten in rolstoelen dankzij het aan beide zijden oprijdbare weegplateau, de lage bouwhoogte
- Het grote stalen weegplateau is ideaal voor het wegen van patiënten met adipositas
- Veilige en tegen wegglijden beveiligde opstelling door in hoogte verstelbare rubberen pootjes
- Standaard luchtbelwaterpas voor het exact nivelleren van de weegschaal
- Hold-functie: bij onrustig staande patiënten wordt met behulp van het vastleggen van een gemiddelde waarde een stabiele weegwaarde bepaald en ‘bevroren’. Zo blijft er genoeg tijd over om aandacht aan de patiënt te besteden en vervolgens rustig het weegresultaat af te lezen
- BMI-functie voor het bepalen van ondergewicht/normaal gewicht/overgewicht
- Afleesinrichting met twee magneten op de achterkant, ideaal voor het aanbrengen op metalen ondergronden, bijv. op het weegplateau
- Weegschaal kan met twee wielen en een greep gemakkelijk worden verplaatst en plaatsbesparend worden opgeborgen
- Wandhouder voor de wandmontage van de afleesinrichting standaard
- Batterij- en netvoeding mogelijk, accuvoeding normaal
Opmerking
Gelieve op te letten voor uw bestelling
- In de EU is het ijken van weegschalen voor medisch gebruik wettelijk verplicht (conformiteitsverklaring conform NAWI 2014/31/EU). Voeg de verificatie toe aan uw bestelling, onder vermelding van het gebruiksadres en de postcode.
Toepassingen
Belangrijkste toepassingsgebieden
- Residentiële instellingen
- Poliklinische instellingen
- Dialysecentra
- Senioren- en verzorgingshuizen
- Revalidatiecentra
- Instellingen voor mensen met een beperking
Technische gegevens
| Weegbereik [Max] | 300 kg |
| Afleesbaarheid [d] | 0,1 kg |
| Eenheden | kg |
| Interfaces | RS-232 (optioneel), Bluetooth (optionele), WiFi, Alibigeheugen, USB-Device (optionele), KUP |
| Afmetingen weegplateau (B×D×H) | 740×901×65 mm |
| Bijgeleverde stroomvoorziening | AC-adapter & batterijfunctie (batterij niet inbegrepen) |
| Batterij oplaadtijd | 20 h |
| Afleesinrichting kabellengte | 1,8 m |
| Nettogewicht | 28,6 kg |
| Conformiteitsbeoordeling af fabriek mogelijk | |
| Goedkeuring conform 2017/745 (MDR, med.) | |
| Bauart der Waage | Weegschaal met één bereik |
| GTIN/EAN-nummer | 4045761242739 |


