Babyweegschaal
MBD 20K-2S05
Productfamilie: MBD
Ergonomisch geoptimaliseerde babyweegschaal met groot oppervlak
Technische gegevens
| Weegbereik [Max] | 15 kg |
| Afleesbaarheid [d] | 0,01 kg |
| Eenheden | kg, lb |
| Afmetingen weegplateau (B×D×H) | 650×350×55 mm |
| Bijgeleverde stroomvoorziening | Batterij |
| Batterij oplaadtijd | 20 h |
| Nettogewicht | 10 kg |
| Bauart der Waage | Weegschaal met één bereik |
| GTIN/EAN-nummer | 4045761208315 |
Jouw prijs
€ 405,00 *
*plus verzendkosten (geldt niet voor downloads), plus BTW
Uit voorraad leverbaar
Heeft u vragen?
We geven je graag advies over onze KERN weegschalen en controlegewichten
Tel.: +49 7433 9933-560
Standaard
Beschrijving
- Modern design
- Groot, ergonomisch geoptimaliseerd oppervlak voor het veilig wegen van zuigelingen
- Ongevoelig kunststof ligvlak
- Gemakkelijk en hygiënisch te reinigen
- Uiterst platte en lichte constructie, waardoor makkelijk te transporteren en op te bergen
- Veilig en tegen wegglijden beveiligde opstelling dankzij rubber voetjes
- Eenvoudige bediening
- Hold-functie: bij onrustig patiënten wordt met behulp van de gemiddelde-waarde-bepaling een stabiele weegwaarde vastgelegd en "bevroren". Daardoor blijft er voldoende tijd over aandacht te besteden aan kleine patiënten en vervolgens rustig de weegwaarde af te lezen
- Verschilfunctie voor het berekenen van de gewichtstoename voor en na voedselinname ("borstvoedingsfunctie")
- Intern weegwaardegeheugen voor één weegwaarde
- Geïntegreerde AUTO-OFF-functie om de batterijen te sparen
- Eenheidomschakeling van kg naar lb mogelijk
Opmerking
Gelieve op te letten voor uw bestelling
- Dit model wordt in een set à 5 stuks geleverd. De aangegeven prijs heeft dus betrekking op een leveringsomvang à 5 stuks
Toepassingen
Belangrijkste toepassingsgebieden
- Apotheken en zorgwinkels (niet-medisch)
- Verloskundigen
- Winkels voor babyartikelen
- Ouder-kindcursussen
- Particuliere huishoudens
Technische gegevens
| Weegbereik [Max] | 15 kg |
| Afleesbaarheid [d] | 0,01 kg |
| Eenheden | kg, lb |
| Afmetingen weegplateau (B×D×H) | 650×350×55 mm |
| Bijgeleverde stroomvoorziening | Batterij |
| Batterij oplaadtijd | 20 h |
| Nettogewicht | 10 kg |
| Bauart der Waage | Weegschaal met één bereik |
| GTIN/EAN-nummer | 4045761208315 |


