Schoolweegschaal
EMB 200-3V
Productfamilie: EMB-V
Schoolweegschaal met geïntegreerde dichtheidsbepalingsfunctie
Technische gegevens
| Weegbereik [Max] | 200 g |
| Weegbereik [Max] (ct) | 1000 ct |
| Afleesbaarheid [d] | 0,001 g |
| Afleesbaarheid karaat [d] (ct) | 0,005 ct |
| Eenheden | g, ct |
| Linearisatie | ± 0,005 g |
| Reproduceerbaarheid | 0,002 g |
| Inslingertijd | 2,5 s |
| Interfaces | RS-232 standaard |
Jouw prijs
€ 270,00 *
*plus verzendkosten (geldt niet voor downloads), plus BTW
Uit voorraad leverbaar
Heeft u vragen?
We geven je graag advies over onze KERN weegschalen en controlegewichten
Tel.: +49 7433 9933-560
Standaard
optie
Beschrijving
- Dankzij het vanzelfsprekende, met grafieken ondersteunde bedieningspaneel kan de dichtheid van vaste stoffen en vloeistoffen binnen een mum van tijd worden bepaald, daarom ook goed geschikt voor school en praktijkonderwijs
- Opmerking: De passende set voor de dichtheidsbepaling meteen meebestellen, zie accessoires
- Haak voor weging onder het weegplateau standaard
- Zelfverklarend, grafisch ondersteund display, ook zonder gebruiksaan wijzing direct begrijpelijk verlopende weegprocedure
- Geen inleertijd = kostenbesparend
- ideaal voor de onervaren gebruiker
- gevisualiseerde procedure voorkomt bedieningsfouten - De 4 stappen worden van links naar rechts uitgevoerd:
[[1]] Weegschaal tarreren met een druk op de knop [TARE]
[[2]] Dichtheidsbepalingmodus selecteren (vaste stoffen/vloeistoffen)
[[3]] Wegen van het monster/zinklichaam in lucht
[[4]] Wegen van het monster/zinklichaam in vloeistof. De dichtheid wordt direct op de display weergegeven - Bijzonder vlakke constructie
Opmerking
Wist u dat?
- De passende set voor de dichtheidsbepaling meteen meebestellen, zie accessoires
Toepassingen
Belangrijkste toepassingsgebieden
- Onderwijs en opleiding
- opleidingsinstituten
- Standaard laboratoriumanalyses
Technische gegevens
| Weegbereik [Max] | 200 g |
| Weegbereik [Max] (ct) | 1000 ct |
| Afleesbaarheid [d] | 0,001 g |
| Afleesbaarheid karaat [d] (ct) | 0,005 ct |
| Eenheden | g, ct |
| Linearisatie | ± 0,005 g |
| Reproduceerbaarheid | 0,002 g |
| Inslingertijd | 2,5 s |
| Interfaces | RS-232 standaard |
| Justeermogelijkheden | Justering met extern gewicht |
| Aanbevolen justeergewicht | 200 g (F1) |
| Omgevingstemperatuur | 5 °C – 35 °C |
| Afmetingen weegoppervlak (Ø) | 82 mm |
| Materiaal behuizing | kunststof |
| Afmetingen behuizing (B×D×H) | 175×250×55 mm |
| Materiaal weegoppervlak | kunststof |
| Nettogewicht ca. | 0,85 kg |
| Bauart der Waage | Weegschaal met één bereik |
| Weegsysteem | Rekmeetstrip |
| Wegingen onder het weegplateau | Haak (bij de levering inbegrepen) |
| GTIN/EAN-nummer | 4045761133877 |
