Schoolweegschaal
EMB 100-3
Productfamilie: EMB
Instapmodel laboratoriumweegschaal met enorme weegprestaties
Technische gegevens
| Weegbereik [Max] | 100 g |
| Afleesbaarheid [d] | 0,001 g |
| Eenheden | g, dwt, ozt, oz |
| Linearisatie | ± 0,005 g |
| Reproduceerbaarheid | 0,001 g |
| Inslingertijd | 2,5 s |
| Justeermogelijkheden | Justering met extern gewicht |
| Aanbevolen justeergewicht | 100 g (F2) |
| Omgevingstemperatuur | 5 °C – 35 °C |
Jouw prijs
€ 220,00 *
*plus verzendkosten (geldt niet voor downloads), plus BTW
Uit voorraad leverbaar
Heeft u vragen?
We geven je graag advies over onze KERN weegschalen en controlegewichten
Tel.: +49 7433 9933-560
Standaard
optie
Beschrijving
- Eenvoudige en comfortabele 2-toetsbediening
- Bijweegfunctie vergemakkelijkt recepteren
- Bijzonder vlakke constructie
- Startklaar: inclusief batterijen
- Rondlopende windbescherming standaard, weegruimte ⌀×H 96×35 mm
- Haak voor weging onder het weegplateau standaard
- Tip: met de optionele hulpset voor de dichtheidsbepaling KERN YDB-04 ook geschikt voor scholen en leerbedrijven, zie accessoires
Toepassingen
Belangrijkste toepassingsgebieden
Als schoolweegschaal
- Onderwijs en opleiding
- opleidingsinstituten
- Cosmetica-industrie
- Kwaliteitswaarborging
Als weegschaal voor kleine dieren
- Dierartspraktijken
- Wegen van kleine dieren
- Kleindierfokkerijen
Technische gegevens
| Weegbereik [Max] | 100 g |
| Afleesbaarheid [d] | 0,001 g |
| Eenheden | g, dwt, ozt, oz |
| Linearisatie | ± 0,005 g |
| Reproduceerbaarheid | 0,001 g |
| Inslingertijd | 2,5 s |
| Justeermogelijkheden | Justering met extern gewicht |
| Aanbevolen justeergewicht | 100 g (F2) |
| Omgevingstemperatuur | 5 °C – 35 °C |
| Afmetingen weegoppervlak (Ø) | 82 mm |
| Materiaal windbescherming | kunststof |
| Materiaal behuizing | kunststof |
| Afmetingen behuizing (B×D×H) | 170×244×54 mm |
| Materiaal weegoppervlak | kunststof, dissipatief gelakt |
| Nettogewicht ca. | 0,85 kg |
| Bauart der Waage | Weegschaal met één bereik |
| Weegsysteem | Rekmeetstrip |
| Wegingen onder het weegplateau | Haak (bij de levering inbegrepen) |
| GTIN/EAN-nummer | 4045761098060 |
