Precisieweegschaal
PNS 12000-1
Productfamilie: PNS
De standaard met het robuuste stemvork-meetsysteem
Technische gegevens
| Weegbereik [Max] | 12000 g |
| Weegbereik [Max] (ct) | 60000 ct |
| Afleesbaarheid [d] | 0,1 g |
| Afleesbaarheid karaat [d] (ct) | 1 ct |
| Eenheden | g, dwt, tl (Tw), tl (HK), ozt, tl (Singap, Malays), mo, lb, oz, tol |
| Linearisatie | ± 0,2 g |
| Reproduceerbaarheid | 0,1 g |
| Inslingertijd | 3 s |
| Tolerantie wegen |
Jouw prijs
€ 730,00 *
*plus verzendkosten (geldt niet voor downloads), plus BTW
Uit voorraad leverbaar
Heeft u vragen?
We geven je graag advies over onze KERN weegschalen en controlegewichten
Tel.: +49 7433 9933-560
Standaard
optie
Beschrijving
- Justeerprogramma (CAL) voor precisieafstelling door middel van een testgewicht, externe testgewichten tegen meerprijs, zie testgewichten
- Hoogwaardig stemvork-weegsysteem voor snelle weergave van de weegwaarde, uiterst nauwkeurig doseren en hoge mechanische robuustheid
- Capaciteitsweergave: een oplopend balkendiagram geeft het nog beschikbare weegbereik aan
- Nauwkeurig tellen: De automatische referentieoptimalisering verbetert trapsgewijs de gemiddelde waarde van het gewicht van het deel
- Compacte afmetingen, van voordeel bij beperkte ruimte
- Groot, stootvast weegplateau edelstaal
- Werkbeschermhoes bij de levering inbegrepen
Opmerking
Wist u dat?
Toepassingen
Belangrijkste toepassingsgebieden
- Apotheken
- kwaliteitscontrole
- Elektronica- en fijnmechanica-industrie
- Laboratoriumtoepassingen
- Tandtechnische laboratoria
Technische gegevens
| Weegbereik [Max] | 12000 g |
| Weegbereik [Max] (ct) | 60000 ct |
| Afleesbaarheid [d] | 0,1 g |
| Afleesbaarheid karaat [d] (ct) | 1 ct |
| Eenheden | g, dwt, tl (Tw), tl (HK), ozt, tl (Singap, Malays), mo, lb, oz, tol |
| Linearisatie | ± 0,2 g |
| Reproduceerbaarheid | 0,1 g |
| Inslingertijd | 3 s |
| Tolerantie wegen | |
| Tolerantie wegen - signaal type | visueel |
| Interfaces | RS-232 standaard |
| Justeermogelijkheden | Justering met extern gewicht |
| Aanbevolen justeergewicht | 12 kg (F1) |
| Omgevingstemperatuur | 5 °C – 40 °C |
| Afmetingen weegoppervlak (B×D) | 190×190 mm |
| Materiaal behuizing | kunststof |
| Afmetingen behuizing (B×D×H) | 196×293×89 mm |
| Materiaal weegoppervlak | edelstaal |
| Nettogewicht ca. | 2,8 kg |
| Bauart der Waage | Weegschaal met één bereik |
| Weegsysteem | Stemvork |
| GTIN/EAN-nummer | 4045761184008 |
