Precisieweegschaal
PBS 4200-2M
Productfamilie: PBS
Multifunctionele laboratoriumweegschaal met Single-Cell-weegsysteem
Technische gegevens
| Weegbereik [Max] | 4200 g |
| Afleesbaarheid [d] | 0,01 g |
| Eenheden | kg, g |
| Linearisatie | ± 0,02 g |
| Reproduceerbaarheid | 0,01 g |
| Inslingertijd | 2,5 s |
| Tolerantie wegen | |
| Tolerantie wegen - signaal type | visueel |
| Interfaces | RS-232 standaard |
Jouw prijs
€ 1.350,00 *
*plus verzendkosten (geldt niet voor downloads), plus BTW
Uit voorraad leverbaar
Heeft u vragen?
We geven je graag advies over onze KERN weegschalen en controlegewichten
Tel.: +49 7433 9933-560
Standaard
optie
Beschrijving
- Justeerprogramma (CAL) voor precisieafstelling door middel van een testgewicht, externe testgewichten tegen meerprijs, zie testgewichten
- Metalen behuizing: robuust en stabiel
- Doseerhulp: Hoge-stabiliteitsmodus en andere filterinstellingen mogelijk
- Wegen met tolerantiebereik (checkweighing): een optisch signaal ondersteunt het portioneren, doseren of sorteren
- Optellenvan gewichtswaarden
- ID-nummer van de weegschaal: 4-delig, vrij programmeerbaar, wordt in het justeer protocol afgedrukt
- Automatische verzending van gegevens naar de pc/printer na elke stilstand van de weegschaa
- Werkbeschermhoes bij de levering inbegrepen
Opmerking
Wist u dat?
- Het USP minimaal weeggewicht (Minimum Sample Weight) is een maat voor het kleinst toegestane minimale weeggewicht volgens USP (United States Pharmacopeia).
Toepassingen
Belangrijkste toepassingsgebieden
- Laboratoriumtoepassingen
- Farmaceutische toepassingen
- kwaliteitscontrole
- Tijdregistratie
Technische gegevens
| Weegbereik [Max] | 4200 g |
| Afleesbaarheid [d] | 0,01 g |
| Eenheden | kg, g |
| Linearisatie | ± 0,02 g |
| Reproduceerbaarheid | 0,01 g |
| Inslingertijd | 2,5 s |
| Tolerantie wegen | |
| Tolerantie wegen - signaal type | visueel |
| Interfaces | RS-232 standaard |
| Justeermogelijkheden | Justering met extern gewicht |
| Aanbevolen justeergewicht | 4 kg (E2) |
| Omgevingstemperatuur | 10 °C – 30 °C |
| Afmetingen weegoppervlak (B×D) | 180×190 mm |
| Materiaal behuizing | gegoten aluminium |
| Afmetingen behuizing (B×D×H) | 200×320×85 mm |
| Materiaal weegoppervlak | edelstaal |
| Nettogewicht ca. | 3,2 kg |
| Bauart der Waage | Weegschaal met één bereik |
| Weegsysteem | Single-Cell |
| Wegingen onder het weegplateau | Haak (bij de levering inbegrepen) |
| GTIN/EAN-nummer | 4045761094444 |

