Analyseweegschaal
ACJ 80-4M
Productfamilie: ACJ
De bestseller onder de analyseweegschalen. Nu ook met hoogwaardig single-cell weegsysteem, optioneel met ijking
Technische gegevens
| Weegbereik [Max] | 82 g |
| Afleesbaarheid [d] | 0,0001 g |
| IJkeenheid [e] | 0,001 g |
| Eenheden | g, mg |
| Conformiteitsbeoordeling af fabriek mogelijk | |
| Minimumgewicht [Min] (kalibreerbaar) | 0,01 g |
| Linearisatie | ± 0,0003 g |
| Reproduceerbaarheid | 0,0002 g |
| Inslingertijd | 3 s |
Jouw prijs
€ 1.370,00 *
*plus verzendkosten (geldt niet voor downloads), plus BTW
Uit voorraad leverbaar
Heeft u vragen?
We geven je graag advies over onze KERN weegschalen en controlegewichten
Tel.: +49 7433 9933-560
Standaard
optie
fabriek
Beschrijving
- Interne justeerautomaat bij temperatuurveranderingen ≥ 2 °C en tijdgestuurd om de 4 h, waardoor uiterste nauwkeurigheid gewaarborgd is en de weegschaal op elke gewenste locatie kan worden gebruikt
- Doseerhulp: Hoge-stabiliteitsmodus en andere filterinstellingen mogelijk
- Comfortabel recepteren/documenteren met gecombineerde tarra- /print functie. Bovendien worden de mengselbestanddelen van de receptuur automatisch genummerd en met nummer/gewichtswaarde afgedrukt
- Automatische verzending van gegevens naar de pc/printer na elke stilstand van de weegschaa
- ID-nummer van de weegschaal: 4-delig, vrij programmeerbaar, wordt in het justeer protocol afgedrukt
- Werkbeschermhoes bij de levering inbegrepen
Opmerking
Gelieve op te letten voor uw bestelling
- Voor toepassing met ijkverplichting ijking (conformiteitsbeoordeling volgens NAWI 2014/31/EU) direct meebestellen; een ijking achteraf is niet mogelijk. IJking in de fabriek, wij hebben het volledige adres van de opstelplaats nodig
Wist u dat?
- Het USP minimaal weeggewicht (Minimum Sample Weight) is een maat voor het kleinst toegestane minimale weeggewicht volgens USP (United States Pharmacopeia).
Toepassingen
Belangrijkste toepassingsgebieden
- Apotheken
- Levensmiddelenanalyse
- Milieuanalyse
- Chemische industrie
- Onderzoek en ontwikkeling
Technische gegevens
| Weegbereik [Max] | 82 g |
| Afleesbaarheid [d] | 0,0001 g |
| IJkeenheid [e] | 0,001 g |
| Eenheden | g, mg |
| Conformiteitsbeoordeling af fabriek mogelijk | |
| Minimumgewicht [Min] (kalibreerbaar) | 0,01 g |
| Linearisatie | ± 0,0003 g |
| Reproduceerbaarheid | 0,0002 g |
| Inslingertijd | 3 s |
| Tolerantie wegen | |
| Tolerantie wegen - signaal type | visueel |
| Interfaces | RS-232 standaard, USB-Device |
| Justeermogelijkheden | Justering met intern gewicht (automatisch), Justering met intern gewicht (handmatig) |
| Aanbevolen justeergewicht | 80 g (E2) |
| Omgevingstemperatuur | 10 °C – 30 °C |
| Afmetingen weegoppervlak (Ø) | 91 mm |
| Materiaal windbescherming | glas |
| Materiaal behuizing | gegoten aluminium, kunststof |
| Afmetingen behuizing (B×D×H) | 213×333×338 mm |
| Materiaal weegoppervlak | edelstaal |
| Nettogewicht ca. | 7 kg |
| Bauart der Waage | Weegschaal met één bereik |
| Weegsysteem | Single-Cell |
| GTIN/EAN-nummer | 4045761235670 |
