Plateauweegschaal
IFB 300K50DM
Productfamilie: IFB
Industriële weegschaal met zeer verfijnde schaalindeling in zware uitvoering, optioneel met ijking
Technische gegevens
| Weegbereik [Max] | 150 kg; 300 kg |
| Afleesbaarheid [d] | 0,05 kg; 0,1 kg |
| IJkeenheid [e] | 0,05 kg; 0,1 kg |
| Eenheden | kg |
| Minimumgewicht [Min] (kalibreerbaar) | 1 kg; 2 kg |
| Afmetingen weegplateau (B×D×H) | 650×500×139 mm |
| Afmetingen weegoppervlak (B×D) | 650×500 mm |
| Reproduceerbaarheid | 0,05 kg; 0,1 kg |
| Linearisatie | ± 0,05 kg; 0,1 kg |
Jouw prijs
€ 680,00 *
*plus verzendkosten (geldt niet voor downloads), plus BTW
Uit voorraad leverbaar
Heeft u vragen?
We geven je graag advies over onze KERN weegschalen en controlegewichten
Tel.: +49 7433 9933-560
Standaard
optie
fabriek
Beschrijving
- Zware industriestandaard geschikt voor ruwe industriële toepassingen
- Plateau: Weegplateau edelstaal, onderbouw gelakt staal, aluminium weegcel met siliconen coating met stof- en spatwaterdicht IP65
- Tafelvoet inclusief muurhouder voor afleeseenheid standaard
- Werkbeschermhoes bij de levering inbegrepen
Opmerking
Gelieve op te letten voor uw bestelling
- Voor toepassing met ijkverplichting ijking (conformiteitsbeoordeling volgens NAWI 2014/31/EU) direct meebestellen; een ijking achteraf is niet mogelijk. IJking in de fabriek, wij hebben het volledige adres van de opstelplaats nodig
Wist u dat?
- Compatibel met de KERN EasyTouch software voor eenvoudige registratie en evaluatie van uw weeggegevens.
Toepassingen
Belangrijkste toepassingsgebieden
- Productie en fabricage
- Logistiek en verzending
Technische gegevens
| Weegbereik [Max] | 150 kg; 300 kg |
| Afleesbaarheid [d] | 0,05 kg; 0,1 kg |
| IJkeenheid [e] | 0,05 kg; 0,1 kg |
| Eenheden | kg |
| Minimumgewicht [Min] (kalibreerbaar) | 1 kg; 2 kg |
| Afmetingen weegplateau (B×D×H) | 650×500×139 mm |
| Afmetingen weegoppervlak (B×D) | 650×500 mm |
| Reproduceerbaarheid | 0,05 kg; 0,1 kg |
| Linearisatie | ± 0,05 kg; 0,1 kg |
| Omgevingstemperatuur | -10 °C – 40 °C |
| Kleinste stukgewicht bij het tellen van het aantal stuks - onder normale omstandigheden | 100 g |
| Conformiteitsbeoordeling af fabriek mogelijk | |
| Type display | LCD |
| Scherm cijferhoogte | 52 mm |
| Materiaal weegoppervlak | edelstaal |
| Materiaal plateau | staal, gepoedercoat |
| Afleesinrichting kabellengte | 3 m |
| Materiaal behuizing | kunststof |
| Tolerantie wegen | |
| Tolerantie wegen - signaal type | akoestisch, visueel |
| Nettogewicht ca. | 20 kg |
| Bescherming IP - complete unit | - |
| Bescherming IP - scherm | geen IP-beveiliging |
| Bescherming IP - plateau | geen IP-beveiliging |
| Bescherming IP - meetcel | IP65 |
| Bauart der Waage | Multibereik-weegschaal |
| GTIN/EAN-nummer | 4045761244153 |

