Hangweegschaal
CH 50K100
Productfamilie: CH
De klassieker onder de handhangweegschalen – perfect voor het snel wegen van verhoogde lasten
Technische gegevens
| Weegbereik [Max] | 50 kg |
| Afleesbaarheid [d] | 0,1 kg |
| Eenheden | kg, lb, N |
| Reproduceerbaarheid | 0,1 kg |
| Linearisatie | ± 0,2 kg |
| Omgevingstemperatuur | 5 °C – 35 °C |
| Type display | LCD |
| Scherm cijferhoogte | 11 mm |
| Materiaal behuizing | kunststof |
Jouw prijs
€ 68,00 *
*plus verzendkosten (geldt niet voor downloads), plus BTW
Uit voorraad leverbaar
Heeft u vragen?
We geven je graag advies over onze KERN weegschalen en controlegewichten
Tel.: +49 7433 9933-560
Standaard
optie
Beschrijving
- Met het keurmerk TÜV de weegschaal is getest volgens EN 13155 (Afneembare hijsgereedschappen/Breukvast) en EN 61010-1 (Elektrische veiligheid)
- Ideaal voor de snelle controleweging bij de goederenontvangst en -verzending
- De ideale weegschaal voor hangende lasten bij ambachtelijk werk en in industrie en nijverheid
- Hold-functie: Voor het gemakkelijk aflezen van de weegwaarde kan de display op verschillende manieren worden „bevroren". Hetzij automatisch bij weegstilstand, hetzij handmatig door het indrukken van de Hold-toets
- Weergave maximale belasting (Peak-Hold)
- Haak, staal, meegeleverd
Toepassingen
Belangrijkste toepassingsgebieden
- Jacht
- Magazijnlogistiek
- Werkplaatsen
- Landbouw en bosbouw
Technische gegevens
| Weegbereik [Max] | 50 kg |
| Afleesbaarheid [d] | 0,1 kg |
| Eenheden | kg, lb, N |
| Reproduceerbaarheid | 0,1 kg |
| Linearisatie | ± 0,2 kg |
| Omgevingstemperatuur | 5 °C – 35 °C |
| Type display | LCD |
| Scherm cijferhoogte | 11 mm |
| Materiaal behuizing | kunststof |
| Nettogewicht ca. | 0,35 kg |
| Bauart der Waage | Weegschaal met één bereik |
| Wegingen onder het weegplateau | Geen |
| GTIN/EAN-nummer | 4045761027183 |

