Roestvrijstalen tafelweegschaal
FOB 10K-3NL
Productfamilie: FOB-NL
Edelstalen tafelweegschaal met grote weegbereiken en beschermingsgraad IP67 tegen stof en spatwater
Technische gegevens
| Weegbereik [Max] | 8000 g; 15000 g |
| Afleesbaarheid [d] | 1 g; 2 g |
| Eenheden | kg, lb |
| Afmetingen weegoppervlak (B×D) | 252×200 mm |
| Reproduceerbaarheid | 1 g; 2 g |
| Linearisatie | ± 3 g; 6 g |
| Omgevingstemperatuur | 5 °C – 35 °C |
| Batterij bedrijfsduur - zonder achtergrondverlichting | 66 h |
| Type display | LCD |
Jouw prijs
€ 295,00 *
*plus verzendkosten (geldt niet voor downloads), plus BTW
Uit voorraad leverbaar
Heeft u vragen?
We geven je graag advies over onze KERN weegschalen en controlegewichten
Tel.: +49 7433 9933-560
Standaard
optie
Beschrijving
- Door edelstaal beschermde behuizing, daardoor roestvrij en gemakkelijk te reinigen
- Geschikt voor de hogere eisen aan hygiëne in de voedings middelenindustrie
- Conform HACCP-kwaliteitssysteem
- Stof- en spatwaterbescherming IP67 (alleen met batterij)
- Zeer mobiel: Dankzij batterijgebruik en compacte, lichte constructie geschikt voor het gebruikk op verschillende locaties (keuken, winkel, kantine, laboratorium voor levensmiddelen enz.)
- Verhoogde vocht bescherming door waterbestendige siliconensealing van weegcel, elektronica en soldeerverbindingen
Opmerking
Wist u dat?
Toepassingen
Belangrijkste toepassingsgebieden
- Levensmiddelenindustrie
- Hygiëneruimtes
- Gastronomie
Technische gegevens
| Weegbereik [Max] | 8000 g; 15000 g |
| Afleesbaarheid [d] | 1 g; 2 g |
| Eenheden | kg, lb |
| Afmetingen weegoppervlak (B×D) | 252×200 mm |
| Reproduceerbaarheid | 1 g; 2 g |
| Linearisatie | ± 3 g; 6 g |
| Omgevingstemperatuur | 5 °C – 35 °C |
| Batterij bedrijfsduur - zonder achtergrondverlichting | 66 h |
| Type display | LCD |
| Scherm cijferhoogte | 25 mm |
| Materiaal weegoppervlak | edelstaal |
| Materiaal behuizing | edelstaal |
| Nettogewicht ca. | 3,8 kg |
| Bescherming IP - complete unit | IP67 |
| Bauart der Waage | Multidelingsweegschaal |
| Wegingen onder het weegplateau | Geen |
| GTIN/EAN-nummer | 4045761161535 |

