Evaluerende eenheid
KFS-TM
Productfamilie: KFS-TM
Professionele afleesinrichting met drie schermen, optioneel met ijking
Technische gegevens
| Scherm segmenten | 6 |
| Resolutie terminal (niet kalibreerbaar) | 60.000 |
| Resolutie terminal (kalibreerbaar) | 3.000 |
| Constructie Instelmogelijkheden | Enkel bereik, Meervoudig bereik, Meerdelige indeling |
| Aantal weegbereiken | 2 |
| Eenheden | kg |
| Scherm type | LCD met achtergrondverlichting |
| Scherm cijferhoogte | 16,5 mm |
| Scherm cijferhoogte - kleinste cijfer | 13,5 mm |
Jouw prijs
€ 280,00 *
*plus verzendkosten (geldt niet voor downloads), plus BTW
Uit voorraad leverbaar
Heeft u vragen?
We geven je graag advies over onze KERN weegschalen en controlegewichten
Tel.: +49 7433 9933-560
Standaard
optie
fabriek
Beschrijving
- Justeerprogramma (CAL) voor precisieafstelling
- Wegen met tolerantiebereik (checkweighing)
- Somfunctie
- Afdruk van datum en tijd
- EU-typegoedkeuringen: ja
- Geïntegreerd KERN-communicatieprotocol (KCP), ideaal voor de aansluiting van een enterprise resource planning- of ERP-systeem
- Gegevensinterface RS-232, standaard
- Tafelvoet inclusief muurhouder voor de afleeseenheid
- Wandhouder voor de wandmontage van de afleesinrichting standaard
Opmerking
Wist u dat?
- Je kunt zien welke mogelijkheden dit evaluatieapparaat je biedt, bijvoorbeeld met de platformweegschaal KERN IFS
Technische gegevens
| Scherm segmenten | 6 |
| Resolutie terminal (niet kalibreerbaar) | 60.000 |
| Resolutie terminal (kalibreerbaar) | 3.000 |
| Constructie Instelmogelijkheden | Enkel bereik, Meervoudig bereik, Meerdelige indeling |
| Aantal weegbereiken | 2 |
| Eenheden | kg |
| Scherm type | LCD met achtergrondverlichting |
| Scherm cijferhoogte | 16,5 mm |
| Scherm cijferhoogte - kleinste cijfer | 13,5 mm |
| Mogelijke referentiehoeveelheid | n (willekeurig aantal stukken) |
| Tolerantie wegen | |
| Tolerantie wegen - signaal type | akoestisch, visueel |
| Conformiteitsbeoordeling af fabriek mogelijk | |
| Ingangsspanning voedingsadapter / stroom [Max] | 220 V - 240 V AC, 50 Hz |
| Accu bedrijfsduur - zonder achtergrondverlichting | 18 h |
| Accu oplaadtijd | 12 h |
| Afmetingen behuizing (B×D×H) | 250×160×65 mm |
| Nettogewicht | 1 kg |
| Omgevingstemperatuur | 0 °C – 40 °C |
| GTIN/EAN-nummer | 4045761151239 |
