Evaluerende eenheid
KFN-TM
Productfamilie: KFN-TM
Roestvrijstalen evaluatie-eenheid met IP65 en superieure displaygrootte en optionele analoge uitgang voor regelsystemen (PLC) enz.
Technische gegevens
| Scherm segmenten | 5 + 1/2 |
| Resolutie terminal (niet kalibreerbaar) | 30.000 |
| Resolutie terminal (kalibreerbaar) | 6.000 |
| Constructie Instelmogelijkheden | Enkel bereik, Meervoudig bereik, Meerdelige indeling |
| Aantal weegbereiken | 2 |
| Eenheden | kg |
| Scherm type | LCD met achtergrondverlichting |
| Scherm cijferhoogte | 52 mm |
| Mogelijke referentiehoeveelheid | 10, 20, 50, 100, 200 |
Jouw prijs
€ 360,00 *
*plus verzendkosten (geldt niet voor downloads), plus BTW
Uit voorraad leverbaar
Heeft u vragen?
We geven je graag advies over onze KERN weegschalen en controlegewichten
Tel.: +49 7433 9933-560
Standaard
fabriek
Beschrijving
- Justeerprogramma (CAL) voor precisieafstelling
- Wegen met tolerantiebereik (checkweighing)
- Somfunctie
- Aantal stuks met referentie: Mogelijke referentietellingen: 10, 20, 50, 100, 200
- Hold-functie: bij onrustige weegomstandigheden wordt door het bepalen van een gemiddelde waarde een stabiele weegwaarde berekend
- Geïntegreerd KERN-communicatieprotocol (KCP), ideaal voor de aansluiting van een enterprise resource planning- of ERP-systeem
- EU-typegoedkeuringen: ja
- Afleesinrichting: edelstaal, stof- en spatwaterbescherming IP65
- Tafelvoet inclusief muurhouder voor de afleeseenheid
- Wandhouder voor de wandmontage van de afleesinrichting standaard
Opmerking
Gelieve op te letten voor uw bestelling
- De optionele analoge module kan niet achteraf worden gemonteerd en kan niet worden gebruikt in combinatie met een signaallamp. Wanneer de analoge module wordt geïnstalleerd, kan de RS-232 data-interface niet langer worden gebruikt.
Technische gegevens
| Scherm segmenten | 5 + 1/2 |
| Resolutie terminal (niet kalibreerbaar) | 30.000 |
| Resolutie terminal (kalibreerbaar) | 6.000 |
| Constructie Instelmogelijkheden | Enkel bereik, Meervoudig bereik, Meerdelige indeling |
| Aantal weegbereiken | 2 |
| Eenheden | kg |
| Scherm type | LCD met achtergrondverlichting |
| Scherm cijferhoogte | 52 mm |
| Mogelijke referentiehoeveelheid | 10, 20, 50, 100, 200 |
| Tolerantie wegen | |
| Tolerantie wegen - signaal type | akoestisch, visueel |
| Conformiteitsbeoordeling af fabriek mogelijk | |
| Ingangsspanning voedingsadapter / stroom [Max] | 110 V - 230 V AC |
| Accu bedrijfsduur - zonder achtergrondverlichting | 35 h |
| Accu oplaadtijd | 12 h |
| Afmetingen behuizing (B×D×H) | 265,5×164,5×96 mm |
| Nettogewicht | 2,5 kg |
| Omgevingstemperatuur | -10 °C – 40 °C |
| GTIN/EAN-nummer | 4045761194427 |
