Gewichtenset
362-97
Productfamilie: 362
Gewichtenset, M3, 1 g - 2 kg, roestvrij staal (1 g - 50 g) en gietijzer gelakt (≥ 100 g), knop (≤ 50 g, ≥ 500 g) en cilinder (100 g, 200 g), in een blok hout
Technische gegevens
| Testgewicht OIML klasse | M3 |
| Bouwvorm gewicht | Knop |
| Aantal gewichten | 15 |
| Materiaal | gietijzer gelakt |
| Testgewicht - nominale waarde | 1 g - 2 kg |
| Etui van gewichtenset | in een blok hout |
| Afmetingen (B×D×H) | 340×120×60 mm |
| GTIN/EAN-nummer | 4045761011847 |
Jouw prijs
€ 370,00 *
*plus verzendkosten (geldt niet voor downloads), plus BTW
Uit voorraad leverbaar
Heeft u vragen?
We geven je graag advies over onze KERN weegschalen en controlegewichten
Tel.: +49 7433 9933-560
Standaard
optie
Technische gegevens
| Testgewicht OIML klasse | M3 |
| Bouwvorm gewicht | Knop |
| Aantal gewichten | 15 |
| Materiaal | gietijzer gelakt |
| Testgewicht - nominale waarde | 1 g - 2 kg |
| Etui van gewichtenset | in een blok hout |
| Afmetingen (B×D×H) | 340×120×60 mm |
| GTIN/EAN-nummer | 4045761011847 |
