Gewichtenset
334-04
Productfamilie: 334
Gewichtenset, F2, 1 g - 200 g, Knop, edelstaal fijn gedraaid, in een houten kist
Technische gegevens
| Testgewicht OIML klasse | F2 |
| Bouwvorm gewicht | Knop |
| Aantal gewichten | 11 |
| Materiaal | edelstaal fijn gedraaid |
| Testgewicht - nominale waarde | 1 g - 200 g |
| Etui van gewichtenset | in een houten kist |
| Afmetingen (B×D×H) | 160×98×58 mm |
| GTIN/EAN-nummer | 4045761005914 |
Jouw prijs
€ 380,00 *
*plus verzendkosten (geldt niet voor downloads), plus BTW
Uit voorraad leverbaar
Heeft u vragen?
We geven je graag advies over onze KERN weegschalen en controlegewichten
Tel.: +49 7433 9933-560
Standaard
optie
Technische gegevens
| Testgewicht OIML klasse | F2 |
| Bouwvorm gewicht | Knop |
| Aantal gewichten | 11 |
| Materiaal | edelstaal fijn gedraaid |
| Testgewicht - nominale waarde | 1 g - 200 g |
| Etui van gewichtenset | in een houten kist |
| Afmetingen (B×D×H) | 160×98×58 mm |
| GTIN/EAN-nummer | 4045761005914 |
