Gewichtenset
312-044
Productfamilie: 312
Gewichtenset, E2, 1 g - 200 g, Compacte vorm, edelstaal gepolijst, in een kunststof koffer
Technische gegevens
| Testgewicht OIML klasse | E2 |
| Bouwvorm gewicht | Compacte vorm |
| Aantal gewichten | 11 |
| Materiaal | edelstaal gepolijst |
| Testgewicht - nominale waarde | 1 g - 200 g |
| Etui van gewichtenset | in een kunststof koffer |
| Afmetingen (B×D×H) | 250×210×75 mm |
| Type afstelling | Polijsten |
| GTIN/EAN-nummer | 4045761117006 |
Jouw prijs
€ 650,00 *
*plus verzendkosten (geldt niet voor downloads), plus BTW
Artikel zal naar verwachting beschikbaar zijn vanaf 29.04.2026
Heeft u vragen?
We geven je graag advies over onze KERN weegschalen en controlegewichten
Tel.: +49 7433 9933-560
Standaard
optie
Technische gegevens
| Testgewicht OIML klasse | E2 |
| Bouwvorm gewicht | Compacte vorm |
| Aantal gewichten | 11 |
| Materiaal | edelstaal gepolijst |
| Testgewicht - nominale waarde | 1 g - 200 g |
| Etui van gewichtenset | in een kunststof koffer |
| Afmetingen (B×D×H) | 250×210×75 mm |
| Type afstelling | Polijsten |
| GTIN/EAN-nummer | 4045761117006 |
