Gewichtenset
304-07
Productfamilie: 304
Gewichtenset, E1, 1 g - 2 kg, Knop, edelstaal gepolijst, in een houten kist
Technische gegevens
| Testgewicht OIML klasse | E1 |
| Bouwvorm gewicht | Knop |
| Aantal gewichten | 15 |
| Materiaal | edelstaal gepolijst |
| Testgewicht - nominale waarde | 1 g - 2 kg |
| Etui van gewichtenset | in een houten kist |
| Afmetingen (B×D×H) | 305×190×140 mm |
| Type afstelling | Polijsten |
| GTIN/EAN-nummer | 4045761002593 |
Jouw prijs
€ 3.300,00 *
*plus verzendkosten (geldt niet voor downloads), plus BTW
Levertijd: 6 dagen
Heeft u vragen?
We geven je graag advies over onze KERN weegschalen en controlegewichten
Tel.: +49 7433 9933-560
Standaard
optie
Technische gegevens
| Testgewicht OIML klasse | E1 |
| Bouwvorm gewicht | Knop |
| Aantal gewichten | 15 |
| Materiaal | edelstaal gepolijst |
| Testgewicht - nominale waarde | 1 g - 2 kg |
| Etui van gewichtenset | in een houten kist |
| Afmetingen (B×D×H) | 305×190×140 mm |
| Type afstelling | Polijsten |
| GTIN/EAN-nummer | 4045761002593 |
