Gewichtenset
303-024
Productfamilie: 303
Gewichtenset, E1, 1 mg - 50 g, Knop, edelstaal gepolijst, in een kunststof koffer
Technische gegevens
| Testgewicht OIML klasse | E1 |
| Bouwvorm gewicht | Knop |
| Aantal gewichten | 20 |
| Materiaal | edelstaal gepolijst |
| Testgewicht - nominale waarde | 1 mg - 50 g |
| Etui van gewichtenset | in een kunststof koffer |
| Afmetingen (B×D×H) | 250×210×75 mm |
| Type afstelling | Polijsten |
| GTIN/EAN-nummer | 4045761291546 |
Jouw prijs
€ 1.930,00 *
*plus verzendkosten (geldt niet voor downloads), plus BTW
Levertijd: 6 dagen
Heeft u vragen?
We geven je graag advies over onze KERN weegschalen en controlegewichten
Tel.: +49 7433 9933-560
Standaard
optie
Beschrijving
- De milligramgewichtjes in deze gewichtenset (denominatie 1 mg - 500 mg) zitten in een apart plastic doosje
Technische gegevens
| Testgewicht OIML klasse | E1 |
| Bouwvorm gewicht | Knop |
| Aantal gewichten | 20 |
| Materiaal | edelstaal gepolijst |
| Testgewicht - nominale waarde | 1 mg - 50 g |
| Etui van gewichtenset | in een kunststof koffer |
| Afmetingen (B×D×H) | 250×210×75 mm |
| Type afstelling | Polijsten |
| GTIN/EAN-nummer | 4045761291546 |
