Stereo-zoom-microscoop
OZS 574
Productfamilie: OZS-5
Professionele stereo-zoom-microscoop met parallel-optiek: uitstekende beelden, dieptescherpte, contrast en werken zonder moe te worden
Technische gegevens
| Optisch systeem | Parallel |
| Tubus type | Trinoculair |
| Oculair vergroting | 10x |
| Oculair gezichtsveld | 22 mm |
| Vergroting | 10,0:1 |
| Zoom [Min] | 0,8x |
| Zoom [Max] | 8x |
| Straalpadverdeling | 0:100 |
| Verlichtingssterkte | Opvallend licht, Doorverlichting |
Jouw prijs
€ 3.640,00 *
*plus verzendkosten (geldt niet voor downloads), plus BTW
Artikel zal naar verwachting beschikbaar zijn vanaf 03.08.2026
Heeft u vragen?
We geven je graag advies over onze KERN microscopen en refractometers
Tel.: +49 7433 9933-561
Standaard
optie
Beschrijving
- De KERN OZS-5 is een speciale en zeer hoogwaardige stereo-zoom-microscoop met parallel-optiek voor analyses waaraan hoge eisen worden gesteld
- De KERN OZS-5 is beschikbaar als krachtige en traploos instelbare 3 W opvallend en doorvallend licht-LED voor een optimale verlichting van uw monster
- De parallel-optiek is het hoogwaardigste optische systeem en levert uitstekende beelden met optimaal contrast, kleur en dieptescherpte, zodat werken zonder moe te worden mogelijk is. Ook het naderhand focussen bij de zoomvergroting is slechts in zeer geringe mate nodig.
- Standaard biedt deze microscoop een traploze totale vergroting aan van 8x – 80x
- De KERN OZS 574 zijn standaard als trinoculaire versie uitgevoerd en zijn daardoor voorbereid voor de aansluiting op een camera voor documentatie en voor kwaliteitsberichten.
- De kolomstandaard is door zijn variabele en robuuste instelmechanisme bijzonder flexibel en maakt ergonomisch werken mogelijk.
- Een grote keuze aan oculairs, (universele) standaards, externe verlichting, voorzetobjectieven en een donkerveldelement en nog veel meer is als toebehoren verkrijgbaar
- Een stofhoes, oogschelpen en een gebruiksaanwijzing in meerdere talen zijn bij de levering inbegrepen
Opmerking
Gelieve op te letten voor uw bestelling
- Voor de aansluiting van een camera heeft u een C-mount-adapter nodig (zie accessoires)
Toepassingen
Belangrijkste toepassingsgebieden
- in-vitro-fertilisatie, onderzoek op parasieten, zoölogie en botanie, weefselpreparaten, sectie, kwaliteitscontrole, LCD-/LED-elektronica, halfgeleidertechniek, montage en reparatie
Toepassingen en monsters
- Preparaten met focus op ruimtelijke indruk, zoom met variabele vergroting (diepte, dikte), bijv. insecten, zaden, printplaten, onderdelen
Technische gegevens
| Optisch systeem | Parallel |
| Tubus type | Trinoculair |
| Oculair vergroting | 10x |
| Oculair gezichtsveld | 22 mm |
| Vergroting | 10,0:1 |
| Zoom [Min] | 0,8x |
| Zoom [Max] | 8x |
| Straalpadverdeling | 0:100 |
| Verlichtingssterkte | Opvallend licht, Doorverlichting |
| Verlichtingsintensiteit doorvallend licht | 3 W |
| Type verlichting doorvallend licht | LED |
| Verlichtingsintensiteit invallend licht | 3 W |
| Type verlichting invallend licht | LED |
| Focusmechanisme | grove scherpstelling |
| Werkende afstand | 91 mm |
| Monsterhoogte [Max] | 100 mm |
| Type statief | pilaar |
| Afmetingen (B×D×H) | 305×300×540 mm |
| GTIN/EAN-nummer | 4045761169432 |
