Microscoopcamera ODC-85 De specialisten in de microscopie voor metingen, tellingen, documentatie, archivering en beeldbewerking

Voor technische vragen kunt u contact opnemen met:
Ralf Gutbrod
Ralf Gutbrod
Category Manager - Optics, Teamleider technische sales
Optics
Tel.: +49 7433 9933-306
optics@kern-sohn.com

BESCHRIJVING

  • De ODC-851 HDMI-microscoopcamera is speciaal ontwikkeld voor de directe HDMI-verbinding met uw HDMI-compatibele weergavetoestel. De beelden kunnen bovendien direct op de inbegrepen SD-kaart worden opgeslagen.
  • Als alternatief heeft u daarnaast nog steeds de beschikking over een USB 2.0 aansluiting voor het aansluiten van een laptop of pc.
  • Het systeem wordt van stroom voorzien via een externe 12-V-voedingseenheid.
  • Omvang van de levering: Camera, USB-muis, USB 2.0 kabel, HDMI-kabel en SD-kaart (16 GB)
  • Bestel de bijbehorende C-mount adapter voor uw KERN-microscoop meteen mee

INFO HUURKOOP

Financiering van de KERN huurkoop is makkelijk en comfortabel.

De huurkoop biedt de mogelijkheid een willekeurig product uit het assortiment te kopen tegen een maandelijkse betaling in termijnen. Gedurende de overeenkomst wordt de productwaarde gefinancierd. Met de betaling van de laatste huur gaat het eigendom van de artikelen uit de overeenkomst automatisch over van de overeenkomstgever op de overeenkomstnemer.

De duur van de huurkoopovereenkomst kan, naar eigen wens uiteenlopen van een een tot vijf jaar. In dit pakket vindt u naast de overdracht van artikelen ook de garantie voor de gehele overdrachtsperiode.

De KERN huurkoop biedt ten opzichte van de koop van het product als voordeel dat de primaire inzet van financiële middelen voor het grootste deel komt te vervallen. Dit geldt in het bijzonder bij de aanschaf van een groter aantal producten, bijvoorbeeld voor de nieuwe uitrusting van een laboratorium of een afdeling in een bedrijf of ziekenhuis. Daarnaast vormen de maandelijkse termijnen een directe kostenpost en het artikel hoeft niet door de koper te worden gekapitaliseerd.

ZOEKEN NAAR RESERVEONDERDELEN

Hier kunt u naar reserveonderdelen voor apparaten zoeken die al worden gebruikt. U zoekt idealiter op het serienummer dat op het typeplaatje onder [SN] is aangegeven.
U kunt ook op het artikelnummer zoeken dat eveneens op het typeplaatje onder [REF] wordt vermeld.
Let er hier aan de hand van de aangegeven geldigheidsbereiken op dat het gewenste reserveonderdeel compatibel is met uw toestel.

STANDAARD
Integrated USB 2.0 digital camera: For direct transmitting of the picture to a PC
HDMI digital camera: For direct transmitting of the picture to a display device.
SD card: For data storage.
PC software: to transfer the measurements from the device to a PC.
Netadapter: in de weegschaal ge?ntegreerd. 230V/50Hz in NL. Op aanvraag ook in standaard GB of USA.
Pakketverzending per koeriersdienst. Levertijd 1 dag
3 jaar garantie

ALLE MODELLEN

Model
Resolution
USB
Sensor
Sensor size
Colour/monochrome
Prijs
ODC 851
2 MP
2.0
CMOS
1/2"
 
€ 1.150,00
*
ODC 852
5 MP
2.0
Sony CMOS
1/1,8"
 
€ 1.170,00
*