Omkeermicroscoop OCM-1 De omgekeerde biologische laboratoriummicroscoop – ook met fluorescentie
Voor technische vragen kunt u contact opnemen met:
![]() |
|
BESCHRIJVING
- De OCM-1-serie onderscheidt zich door zijn ergonomische, robuuste en extra stabiele design. Deze bouwvorm, met de uiterst grote werkafstand, is bijvoorbeeld uitstekend geschikt voor het observeren en analyseren van celculturen
- Een krachtige en traploos regelbare 30 W halogeenlamp zorgt voor de optimale verlichting van uw preparaat in lichtveldtoepassingen. Bij de fluorescentiemicroscoop (OCM 165) is een extra Osram 100 W-epi- fluorescentie-eenheid voor een perfecte verlichting en stimulering van uw fluorescentiepreparaten inbegrepen
- Een speciale Abbe-N.A.-0,3-condensor met diafragmaopening en grote werkafstand van 72 mm garandeert optimaal werkgemak in lichtveld- en faseconstrasttoepassingen
- De OCM-1-serie ist standaard uitgerust met een trinoculaire tubus
- De mechanische objecttafel inclusief objecthouder (Ø 110 mm) maakt snel en effectief werken mogelijk. Verdere houders voor cultuurschalen zijn bij de levering inbegrepen of als toebehoren verkrijgbaar
- Meer opties, zoals een grote keuze aan oculairs, objectieven, objecthouders en verdere fasecontrasteenheden kunnen als toebehoren worden geïntegreerd
- Een stofhoes en een gebruiksaanwijzing zijn bij de levering inbegrepen
Onderzoek en kweek van cel- en weefselculturen
In het bijzonder bekijken van preparaten in cultuurhouders (flessen, schalen, microtiterplaten), translucente en dunne, contrastarme, veeleisende preparaten (bijv. levende zoogdiercellen, weefsel, evt. ook micro-organismen)
- Oneindige optiek
- 5-voudige objectiefrevolver
- Siedentopf 45° hellend
- dioptrische aanpassing beide zijden
OCM 161
Totale afmetingen B×D×H 599 × 304 × 530 mm
nettogewicht ca. 13,968 kg
OCM 165
Totale afmetingen B×D×H 782 × 304 × 530 mm
nettogewicht ca. 21,968 kg
ACCESSOIRES
INFO HUURKOOP
Financiering van de KERN huurkoop is makkelijk en comfortabel.
De huurkoop biedt de mogelijkheid een willekeurig product uit het assortiment te kopen tegen een maandelijkse betaling in termijnen. Gedurende de overeenkomst wordt de productwaarde gefinancierd. Met de betaling van de laatste huur gaat het eigendom van de artikelen uit de overeenkomst automatisch over van de overeenkomstgever op de overeenkomstnemer.
De duur van de huurkoopovereenkomst kan, naar eigen wens uiteenlopen van een een tot vijf jaar. In dit pakket vindt u naast de overdracht van artikelen ook de garantie voor de gehele overdrachtsperiode.
De KERN huurkoop biedt ten opzichte van de koop van het product als voordeel dat de primaire inzet van financiële middelen voor het grootste deel komt te vervallen. Dit geldt in het bijzonder bij de aanschaf van een groter aantal producten, bijvoorbeeld voor de nieuwe uitrusting van een laboratorium of een afdeling in een bedrijf of ziekenhuis. Daarnaast vormen de maandelijkse termijnen een directe kostenpost en het artikel hoeft niet door de koper te worden gekapitaliseerd.
ZOEKEN NAAR RESERVEONDERDELEN
Hier kunt u naar reserveonderdelen voor apparaten zoeken die al worden gebruikt. U zoekt idealiter op het serienummer dat op het typeplaatje onder [SN] is aangegeven.
U kunt ook op het artikelnummer zoeken dat eveneens op het typeplaatje onder [REF] wordt vermeld.
Let er hier aan de hand van de aangegeven geldigheidsbereiken op dat het gewenste reserveonderdeel compatibel is met uw toestel.
STANDAARD | ||||||||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |