Polarimeter OAB-N De ideale hulp bij het starten van de analyse van uw optisch actieve oplossingen in het laboratorium
Voor technische vragen kunt u contact opnemen met:
![]() |
|
BESCHRIJVING
- De Kern OAB 10LN is een handmatige polarimeter, die wordt gekenmerkt door een ergonomisch ontwerp en eenvoudige bediening
- De krachtige 589 nm natriumdamplamp is een optimale lichtbron voor het genereren van een lineaire gepolariseerde lichtbundel
- Twee glazen cuvetten (100 mm/200 mm) worden ook meegeleverd voor de ideale absorptie van vloeibare monsters
- Inbegrepen in de levering: Natriumdamplamp, 100 mm glazen kuvet, 200 mm glazen kuvet, reserve lenzen en afdichtringen voor cuvetten
Technische gegevens
- Lichtbron: Natriumdamplamp (589 nm)
- Stabilisatietijd: 10 min. na inschakeling
- Totale afmetingen B×D×H 500 × 130 × 330 mm
Hoofdtoepassingsgebieden
- Apotheken
- Ziekenhuizen
- Drankenindustrie
- Levensmiddelenindustrie
- Chemische industrie
- Laboratoria
- Opleiding
ACCESSOIRES
INFO HUURKOOP
Financiering van de KERN huurkoop is makkelijk en comfortabel.
De huurkoop biedt de mogelijkheid een willekeurig product uit het assortiment te kopen tegen een maandelijkse betaling in termijnen. Gedurende de overeenkomst wordt de productwaarde gefinancierd. Met de betaling van de laatste huur gaat het eigendom van de artikelen uit de overeenkomst automatisch over van de overeenkomstgever op de overeenkomstnemer.
De duur van de huurkoopovereenkomst kan, naar eigen wens uiteenlopen van een een tot vijf jaar. In dit pakket vindt u naast de overdracht van artikelen ook de garantie voor de gehele overdrachtsperiode.
De KERN huurkoop biedt ten opzichte van de koop van het product als voordeel dat de primaire inzet van financiële middelen voor het grootste deel komt te vervallen. Dit geldt in het bijzonder bij de aanschaf van een groter aantal producten, bijvoorbeeld voor de nieuwe uitrusting van een laboratorium of een afdeling in een bedrijf of ziekenhuis. Daarnaast vormen de maandelijkse termijnen een directe kostenpost en het artikel hoeft niet door de koper te worden gekapitaliseerd.
ZOEKEN NAAR RESERVEONDERDELEN
Hier kunt u naar reserveonderdelen voor apparaten zoeken die al worden gebruikt. U zoekt idealiter op het serienummer dat op het typeplaatje onder [SN] is aangegeven.
U kunt ook op het artikelnummer zoeken dat eveneens op het typeplaatje onder [REF] wordt vermeld.
Let er hier aan de hand van de aangegeven geldigheidsbereiken op dat het gewenste reserveonderdeel compatibel is met uw toestel.