Software SCD-4.0-PRO Flexibele meting of overdracht van meetwaarden, in het bijzonder naar Microsoft® Excel of Access

BESCHRIJVING

  • Voor besturingssystemen Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10
  • Ondersteunt weegschalen en meettoestellen met RS-232, RS-485, Bluetooth, LAN- of WLAN-netwerk (TCP/UDP/IP)
  • Uiterst flexibele formattering en vormgeving van de uitvoer (volgorde en positionering naar wens, formatteren en afronden) en indien gewenst ook registratie van datum en tijd bij elke gemeten waarde
  • Willekeurig aantal toestellen/interfaces aansluitbaar, ook gelijktijdige en gesynchroniseerde meting door meerdere weegschalen
  • Toets- of tijdgestuurd opvragen van meetwaarden of resolutie van toestelfuncties, ook voor langdurige metingen
  • De interfaceprotocollen van de KERN-weegschalen (standaardconfiguratie) zijn vooraf gedefinieerd. Ondersteuning van andere weegschalen door flexibele configuratie mogelijk
  • Inclusief passende interfacekabel bij gelijktijdige bestelling van een KERN-weegschaal
  • Veel verschillende overdrachts- en metingsmogelijkheden:
    • - Microsoft® Excel/Access/Word op de voor- of achtergrond
    • - Andere Windows-toepassingen (door toetssimulatie), bijv. verzendsoftware of ERP-systeem (SAP, Sage, …)
    • - Bestandsopmaak (bijv. als tekst- of CSV-bestand)
    • - Printbaar op normale, etiket- of kantoorprinters
    • - Beeldschermoutput, bijv. grote weergave, verloopdiagram, (drogingscurve bij vochtigheidsbepalers), histogram, …

Extra kenmerken van de BalanceConnection PRO versie:
  • ODBC/SQL-databanken zoals SQL-server of MySQL
  • Overdracht aan HTTP-webservices/webformulieren
  • Histogram: grafische weergave van de grensoverschrijders
  • Voor de aansluiting van medische weegschalen op praktijkcomputersystemen via het Duitse gegevensoverdrachtprotocol (GDT) en het internationale HL7-protocol
  • Uitvoering van programma’s/scripts via vrij definieerbare commandoregels
  • Instructiereeksen
  • Vastleggen van voorwaarden (conditions) voor bepaalde gebeurtenissen en de reactie daarop
  • Filter voor de stabiliteitsherkenning (configureerbare overname van waarden)
  • Centrale opslag configuratie, bijv. in het netwerk
  • On-screen-displays met configureerbare gebruikersinterface voor flexibele bediening van de weegschaal

Voordeelen
  • Ideale software als vastgestelde weeggegevens naar een Windows pc moeten worden overgedragen
  • Bijzonder geschikt voor de professionele integratie van weegsystemen in bestaande netwerken, bij hoge eisen aan een geautomatiseerde gegevensovername en verdere verwerking, voor de integratie van
databanken[/]
  • Automatische registratie, bijv. bij het voortdurend nemen van proeven
  • Door GLP goedgekeurde laboratoriumsoftware
  • Per licentie kan een willekeurig aantal weegschalen op een pc/werkplek worden gebruikt
  • In alle bedrijfstakken en voor alle toepassingen te gebruiken
  • Ook leverbaar als voordeelpakket met 5 licenties, u bespaart dan 25%!
  • Ook meteen verkrijgbaar als downloadlicentie
  • Demo: http://balanceconnection.kern-sohn.com/demo (Volledige functionaliteit, gebruik beperkt tot 10 dagen)

INFO HUURKOOP

Financiering van de KERN huurkoop is makkelijk en comfortabel.

De huurkoop biedt de mogelijkheid een willekeurig product uit het assortiment te kopen tegen een maandelijkse betaling in termijnen. Gedurende de overeenkomst wordt de productwaarde gefinancierd. Met de betaling van de laatste huur gaat het eigendom van de artikelen uit de overeenkomst automatisch over van de overeenkomstgever op de overeenkomstnemer.

De duur van de huurkoopovereenkomst kan, naar eigen wens uiteenlopen van een een tot vijf jaar. In dit pakket vindt u naast de overdracht van artikelen ook de garantie voor de gehele overdrachtsperiode.

De KERN huurkoop biedt ten opzichte van de koop van het product als voordeel dat de primaire inzet van financiële middelen voor het grootste deel komt te vervallen. Dit geldt in het bijzonder bij de aanschaf van een groter aantal producten, bijvoorbeeld voor de nieuwe uitrusting van een laboratorium of een afdeling in een bedrijf of ziekenhuis. Daarnaast vormen de maandelijkse termijnen een directe kostenpost en het artikel hoeft niet door de koper te worden gekapitaliseerd.

ZOEKEN NAAR RESERVEONDERDELEN

Hier kunt u naar reserveonderdelen voor apparaten zoeken die al worden gebruikt. U zoekt idealiter op het serienummer dat op het typeplaatje onder [SN] is aangegeven.
U kunt ook op het artikelnummer zoeken dat eveneens op het typeplaatje onder [REF] wordt vermeld.
Let er hier aan de hand van de aangegeven geldigheidsbereiken op dat het gewenste reserveonderdeel compatibel is met uw toestel.


ALLE MODELLEN

Model
Leveringsomvang
Prijs
SCD-4.0-PRO
1 CD, 1 licentie
€ 345,00
*
SCD-4.0-PROS05
1 CD, 5 licentien
€ 1.330,00
*
SCD-4.0-PRO-DL
Downloadlink voor 1 licentie
€ 345,00
*