General Management

Albert Sauter

Albert Sauter

Directeur
Tel.: +49 7433 9933-157
albert.sauter@kern-sohn.com

Personeel

Stefanie Herter

Stefanie Herter

Teamleider – Personeel
Tel.: +49 7433 9933-253
stefanie.herter@kern-sohn.com
Elfriede Dilger

Elfriede Dilger

Medewerker personeelsbeheer
Tel.: +49 7433 9933-150
dilger@kern-sohn.com

Verkoopafdeling

Stephan Ade

Stephan Ade

Sales- & marketinghoofd
Tel.: +49 7433 9933-121
Mobil: +49 171 3060086
ade@kern-sohn.com
Hendrik Neff

Hendrik Neff

Marketinghoofd, plaatsvervangend hoofd sales
Tel.: +49 7433 9933-161
Mobil: +49 171 3059946
hendrik.neff@kern-sohn.com
Julia Sauter

Julia Sauter

Teamleider – Area sales management, category manager – geneesmiddelen
Tel.: +49 7433 9933-168
Mobil: +49 151 72838959
julia.sauter@kern-sohn.com
Aleksandar Delić

Aleksandar Delić

Category Manager – Laboratorium
Tel.: +49 7433 9933-120
Mobil: +49 151 11196197
aleksandar.delic@kern-sohn.com
Nicole Lebherz

Nicole Lebherz

Category Manager – Optics
Tel.: +49 7433 9933-201
nicole.lebherz@kern-sohn.com
Anna-Maria Ruoff

Anna-Maria Ruoff

Area sales manager
Duitsland (postcode 0, 1, 2, 30, 31, 38, 39)
Tel.: +49 7433 9933-316
Mobil: +49 171 3059661
anna-maria.ruoff@kern-sohn.com
Alexander Dilger

Alexander Dilger

Area sales manager
Duitsland (postcode 36, 37, 8, 9), Oostenrijk
Tel.: +49 7433 9933-187
Mobil: +49 175 8076295
alexander.dilger@kern-sohn.com
Hanna Blackschleger

Hanna Blackschleger

Area sales manager
Duitsland (postcode 32, 33, 34, 35, 5, 6)
Tel.: +49 7433 9933-305
Mobil: +49 171 3031168
hanna.blackschleger@kern-sohn.com
Taras Mikitisin

Taras Mikitisin

Area sales manager
Duitsland (postcode 4, 7), Nederland
Tel.: +49 7433 9933-143
Mobil: +49 171 5590115
mikitisin@kern-sohn.com
Maren Möwert

Maren Möwert

Area sales manager
Frankrijk, Maghreb , Groot-Brittannië, Ierland, Eiland, België, Luxemburg
Tel.: +49 7433 9933-132
Mobil: +49 151 46143240
maren.moewert@kern-sohn.com
Vincent Guyon

Vincent Guyon

Area sales manager
Frankrijk
Tel.: +49 7433 9933-140
Mobil: +49 175 2802365
vincent.guyon@kern-sohn.com
Corinna Matthes

Corinna Matthes

Area sales manager
Noord-Amerika , Afrika, Azië, Midden-Oosten, Oceanië, Turkije
Tel.: +49 7433 9933-215
Mobil: +49 151 44568364
corinna.matthes@kern-sohn.com
Jesús Martínez

Jesús Martínez

Area sales manager
Spanje , Portugal , Centraal- en Zuid-Amerika
Tel.: +49 7433 9933-209
Mobil: +49 151 46143229
jesus.martinez@kern-sohn.com
Mark Hauder

Mark Hauder

Area sales manager
Denemarken, Zweden, Finland, Noorwegen, Polen, Litouwen, Letland, Estland
Tel.: +49 7433 9933-310
Mobil: +49 160 3378426
mark.hauder@kern-sohn.com
Ariana Sevcenco

Ariana Sevcenco

Area sales manager
Griekenland, Cyprus, Bulgarije, Hongarije, Roemenië, Slowakije, Tsjechische Republiek, Albanië, GOS, Ex-Joegoslavië
Tel.: +49 7433 9933-203
ariana.sevcenco@kern-sohn.com
Silvia Seegis

Silvia Seegis

Teamleider – Backoffice
Tel.: +49 7433 9933-131
seegis@kern-sohn.com
Tülin Lök

Tülin Lök

Backoffice sales
Duitsland (postcode 0, 1, 2, 30, 31, 38, 39, 4)
Tel.: +49 7433 9933-175
tuelin.loek@kern-sohn.com
Inna Wandler

Inna Wandler

Backoffice sales
Duitsland (postcode 32, 33, 34, 35, 5, 6)
Tel.: +49 7433 9933-167
wandler@kern-sohn.com
Elisa Maier

Elisa Maier

Backoffice sales
Duitsland (postcode 36, 37, 7, 8, 9), Nederland, Oostenrijk
Tel.: +49 7433 9933-219
elisa.maier@kern-sohn.com
Kerstin Schweitzer

Kerstin Schweitzer

Backoffice sales
Frankrijk, België, Luxemburg
Tel.: +49 7433 9933-289
kerstin.schweitzer@kern-sohn.com
Danielle Bergfeld

Danielle Bergfeld

Backoffice sales
Frankrijk, Maghreb
Tel.: +49 7433 9933-158
bergfeld@kern-sohn.com
Melanie Lukoki

Melanie Lukoki

Backoffice sales
Italië , Zwitserland, Malta, Spanje , Portugal
Tel.: +49 7433 9933-122
melanie.lukoki@kern-sohn.com
Rebecca Schäfer

Rebecca Schäfer

Backoffice sales
Groot-Brittannië, Ierland, Eiland, Finland, Zweden, Noorwegen, Letland, Litouwen, Estland, Polen, Denemarken
Tel.: +49 7433 9933-119
rebecca.schaefer@kern-sohn.com
Kassiani Chasioti

Kassiani Chasioti

Backoffice sales
Griekenland, Cyprus, Bulgarije, Hongarije, Roemenië, Slowakije, Tsjechische Republiek, Albanië, GOS, Ex-Joegoslavië
Tel.: +49 7433 9933-153
kassiani.chasioti@kern-sohn.com
Marietta Gulde

Marietta Gulde

Backoffice sales
Tel.: +49 7433 9933-279
Mobil: +49 171 3148128
marietta.gulde@kern-sohn.com
Francesca Decortes

Francesca Decortes

Hoofd receptie
Tel.: +49 7433 9933-111
decortes@kern-sohn.com

Technische verkoopafdeling

We geven je graag advies over onze KERN weegschalen en gewichten
Tel.: +49 7433 9933-560
scales@kern-sohn.com

We geven je graag advies over onze KERN microscopen en refractometers
Tel.: +49 7433 9933-561
optics@kern-sohn.com

We geven je graag advies over onze SAUTER-meetapparaten
Tel.: +49 7433 9933-562
info.sauter@kern-sohn.com
Ralf Gutbrod

Ralf Gutbrod

Teamleider – Technische sales, productadviseur
Optics
Tel.: +49 7433 9933-306
ralf.gutbrod@kern-sohn.com
Andreas Vossler

Andreas Vossler

Technische sales – productadviseur
Optics, Sauter
Tel.: +49 7433 9933-243
andreas.vossler@kern-sohn.com
Irmgard Russo

Irmgard Russo

Technische sales – productadviseur
Sauter
Tel.: +49 7433 9933-208
russo@kern-sohn.com
Helga Biselli

Helga Biselli

Technische sales – productadviseur
Sauter
Tel.: +49 7433 9933-188
helga.biselli@kern-sohn.com
Jürgen Fünfer

Jürgen Fünfer

Technische sales – productadviseur
Weegschalen
Tel.: +49 7433 9933-245
juergen.fuenfer@kern-sohn.com
Marc Gaßner

Marc Gaßner

Technische sales – productadviseur
Weegschalen
Tel.: +49 7433 9933-204
marc.gassner@kern-sohn.com
Lisa Haiß

Lisa Haiß

Technische sales – productadviseur
Weegschalen
Tel.: +49 7433 9933-186
lisa.haiss@kern-sohn.com
Bettina Schwedt

Bettina Schwedt

Technische sales – productadviseur
Weegschalen
Tel.: +49 7433 9933-141
bettina.schwedt@kern-sohn.com

Technische Service

Max Matthes

Max Matthes

Teamleider – Technischer dienst
Tel.: +49 7433 9933-193
matthes@kern-sohn.com
Markus Reinke

Markus Reinke

Teamleider – Laboratoriumweegschalen, Sauter Meetapparaten
Tel.: +49 7433 9933-190
reinke@kern-sohn.com
Ralf Schmieg

Ralf Schmieg

Teamleider – Industriële weegschalen, Medische Weegschalen, Optics
Tel.: +49 7433 9933-166
ralf.schmieg@kern-sohn.com
Daniel Egeler

Daniel Egeler

Servicetechnicus
Industriële weegschalen, Medische Weegschalen, Optics
Tel.: +49 7433 9933-312
daniel.egeler@kern-sohn.com
Pascal Hauser

Pascal Hauser

Servicetechnicus
Industriële weegschalen, Medische Weegschalen, Optics
Tel.: +49 7433 9933-382
pascal.hauser@kern-sohn.com
Michael Hofmann

Michael Hofmann

Servicetechnicus
Laboratoriumweegschalen, Sauter Meetapparaten
Tel.: +49 7433 9933-239
michael.hofmann@kern-sohn.com
Björn Krenkel

Björn Krenkel

Servicetechnicus
Laboratoriumweegschalen, Sauter Meetapparaten
Tel.: +49 7433 9933-341
bjoern.krenkel@kern-sohn.com
Artur Pfannenstil

Artur Pfannenstil

Servicetechnicus
Industriële weegschalen, Medische Weegschalen, Optics
Tel.: +49 7433 9933-383
artur.pfannenstil@kern-sohn.com
Stefan Rothmund

Stefan Rothmund

Servicetechnicus
Laboratoriumweegschalen, Sauter Meetapparaten
Tel.: +49 7433 9933-179
rothmund@kern-sohn.com
Marius Schaub

Marius Schaub

Servicetechnicus
Laboratoriumweegschalen, Sauter Meetapparaten
Tel.: +49 7433 9933-249
marius.schaub@kern-sohn.com
Andreas Tichij

Andreas Tichij

Servicetechnicus
Industriële weegschalen, Medische Weegschalen, Optics
Tel.: +49 7433 9933-260
andreas.tichij@kern-sohn.com
Luca Welte

Luca Welte

Servicetechnicus
Laboratoriumweegschalen, Sauter Meetapparaten
Tel.: +49 7433 9933-205
luca.welte@kern-sohn.com

Customized Solution Service (CUSOS)

Fabian Brenner

Fabian Brenner

Productspecialist – CUSOS
Tel.: +49 7433 9933-228
fabian.brenner@kern-sohn.com

Metrologie en services

Otto Grunenberg

Otto Grunenberg

Sectorhoofd – Metrologie & dienstverlening
Tel.: +49 7433 9933-125
grunenberg@kern-sohn.com
Marcel Turino

Marcel Turino

Afdelingshoofd – Keuringsdienst & gewichten
Tel.: +49 7433 9933-207
turino@kern-sohn.com

Keuringsdienst on-site

Servicehotline voor algemene vragen over DAkkS-kalibraties ter plaatse
Tel.: +49 7433 9933-400
testservices-onsite@kern-sohn.com
Karl-Richard Fuchs

Karl-Richard Fuchs

Teamleider – Keuringsdienst op locatie
Tel.: +49 7433 9933-136
Mobil: +49 171 5529894
fuchs@kern-sohn.com
Lars Wagner

Lars Wagner

Plaatsvervangende teamleider – Keuringsdienst op locatie
Tel.: +49 7433 9933-255
Mobil: +49 160 6077431
lars.wagner@kern-sohn.com
Florian Ammann

Florian Ammann

Calibration specialist keuringsdienst – Op locatie
Tel.: +49 7433 9933-174
Mobil: +49 160 5509991
florian.ammann@kern-sohn.com
Nico Klupper

Nico Klupper

Calibration specialist keuringsdienst – Op locatie
Tel.: +49 7433 9933-232
Mobil: +49 170 9320721
nico.klupper@kern-sohn.com
Markus Wenzler

Markus Wenzler

Calibration specialist keuringsdienst – Op locatie
Tel.: +49 151 67444434
markus.wenzler@kern-sohn.com
Mikael Boll

Mikael Boll

Calibration specialist keuringsdienst – Op locatie
Tel.: +49 7433 9933-229
Mobil: +49 151 72844212
mikael.boll@kern-sohn.com
Tanja Michailidis

Tanja Michailidis

Backoffice keuringsdienst – Op locatie
Tel.: +49 7433 9933-134
tanja.michailidis@kern-sohn.com

Keuringsdienst (Kalibratiepartnerschap)

Servicehotline voor algemene vragen over samenwerking op het gebied van kalibratie
Tel.: +49 7433 9933-345
kalibrierpartnerschaft@kern-sohn.com
Michael Stark

Michael Stark

Teamleider – Keuringsdienst Kalibratiepartnerschap
Tel.: +49 7433 9933-164
stark@kern-sohn.com
Alexander Jonitz

Alexander Jonitz

Backoffice/Auditor – Kalibratiepartnerschap
Tel.: +49 7433 9933-287
alexander.jonitz@kern-sohn.com
Athina Fankhaenel

Athina Fankhaenel

Backoffice – Kalibratiepartnerschap
Tel.: +49 7433 9933-213
athina.fankhaenel@kern-sohn.com
Martin Goltz

Martin Goltz

Backoffice – Kalibratiepartnerschap
Tel.: +49 7433 9933-151
goltz@kern-sohn.com
Edeltraud Semma-Hauser

Edeltraud Semma-Hauser

Backoffice/Auditor – Kalibratiepartnerschap, Sales Manager Test Services
Tel.: +49 7433 9933-236
edeltraud.semma-hauser@kern-sohn.com

Keuringsdienst verkopafdeling (DAkkS-kalibraties in het kalibratielaboratorium)

Servicehotline voor algemene vragen over DAkkS-kalibraties in het kalibratielaboratorium
Tel.: +49 7433 9933-196
recalibration@kern-sohn.com
James Nelson

James Nelson

Teamleider – Keuringsdienst sales
Tel.: +49 7433 9933-148
james.nelson@kern-sohn.com
Waldemar Fleitling

Waldemar Fleitling

Plaatsvervangende teamleider – Keuringsdienst sales
Tel.: +49 7433 9933-163
fleitling@kern-sohn.com
Balbina Pietrzak

Balbina Pietrzak

Backoffice keuringsdienst – Sales
Tel.: +49 7433 9933-210
balbina.pietrzak@kern-sohn.com
Katharina Heise

Katharina Heise

Backoffice keuringsdienst – Sales
Tel.: +49 7433 9933-172
katharina.heise@kern-sohn.com
Fabienne Miller

Fabienne Miller

Backoffice keuringsdienst – Sales
Tel.: +49 7433 9933-183
fabienne.miller@kern-sohn.com
Annalena Wuhrer

Annalena Wuhrer

Backoffice keuringsdienst – Sales
Tel.: +49 7433 9933-217
annalena.wuhrer@kern-sohn.com

Keuringsdienst – Regulatory Affairs

Martin Goltz

Martin Goltz

Teamleider – Regulatory affairs NAWI
Tel.: +49 7433 9933-151
goltz@kern-sohn.com

Keuringsdienst – IT & Equipment

Uwe Merkle

Uwe Merkle

Teamleider – Keuringsdienst IT & Equipment
Tel.: +49 7433 9933-225
uwe.merkle@kern-sohn.com
Mark-Dominik Lindemann

Mark-Dominik Lindemann

Plaatsvervangende teamleider – Keuringsdienst IT & Equipment
Tel.: +49 7433 9933-165
mark.lindemann@kern-sohn.com

Software

Servicehotline voor algemene vragen over EasyTouch
Tel.: +49 7433 9933-324
ETsales@kern-sohn.com
Wolfgang Schäfer

Wolfgang Schäfer

Software sales & bedrijfsontwikkeling
EasyTouch, BalanceConnection
Tel.: +49 7433 9933-244
wolfgang.schaefer@kern-sohn.com
Maximilian Pfister

Maximilian Pfister

Productmanager
EasyTouch
Tel.: +49 7433 9933-171
maximilian.pfister@kern-sohn.com
Andreas Koch

Andreas Koch

Productmanager
BalanceConnection
Tel.: +49 7433 9933-264
andreas.koch@kern-sohn.com
Daniel Egeler

Daniel Egeler

Support
BalanceConnection
Tel.: +49 7433 9933-312
daniel.egeler@kern-sohn.com

Productmanagement

Daniel Junger

Daniel Junger

Sectorhoofd – Techniek & product
Tel.: +49 7433 9933-155
daniel.junger@kern-sohn.com
Stefan Herrmann

Stefan Herrmann

Afdelingshoofd – Productmanagement
Tel.: +49 7433 9933-214
stefan.herrmann@kern-sohn.com
Johannes Conradt

Johannes Conradt

Teamleider – Productmanagement
Optics
Tel.: +49 7433 9933-240
johannes.conradt@kern-sohn.com
Timo Günther

Timo Günther

Productmanager
Laboratoriumweegschalen, Schoolweegschalen, Zakweegschale, Density determination, Moisture analysers
Tel.: +49 7433 9933-212
timo.guenther@kern-sohn.com
Thomas Buchholz

Thomas Buchholz

Productmanager
Industriële, winkel-, en telweegschalen
Tel.: +49 7433 9933-241
thomas.buchholz@kern-sohn.com
Steffen Hofmann

Steffen Hofmann

Productmanager
Industriële, compacte weegschalen, voedingsweegschalen en telweegschalen
Tel.: +49 7433 9933-384
steffen.hofmann@kern-sohn.com
Richard Lebherz

Richard Lebherz

Productmanager
Hang- en kraanweegschalen
Tel.: +49 7433 9933-251
richard.lebherz@kern-sohn.com
Patrice Pfeffer

Patrice Pfeffer

Productmanager
Medische Weegschalen
Tel.: +49 7433 9933-113
patrice.pfeffer@kern-sohn.com
Andreas Koch

Andreas Koch

Productmanager
Fitness/badkamerweegschalen
Tel.: +49 7433 9933-264
andreas.koch@kern-sohn.com
Christoph Sauter

Christoph Sauter

Productmanager
Controlegewichten
Tel.: +49 7433 9933-286
christoph.sauter@kern-sohn.com
Dietmar Paul

Dietmar Paul

Productmanager
Meetapparaten
Tel.: +49 7433 9933-216
paul@kern-sohn.com
Enrico Steier

Enrico Steier

Productmanager
Industriële meettechnologie Force
Tel.: +49 7433 9933-194
enrico.steier@kern-sohn.com
Alexander Beck

Alexander Beck

Productmanager
Optics
Tel.: +49 7433 9933-230
alexander.beck@kern-sohn.com
Patricia Schoen

Patricia Schoen

Productmanager
Optics
Tel.: +49 7433 9933-247
patricia.schoen@kern-sohn.com
Anton Kiebler

Anton Kiebler

Teamleider – PMO
Tel.: +49 7433 9933-259
anton.kiebler@kern-sohn.com
Annika Kipp

Annika Kipp

Proces- en kwaliteitsmanager
Tel.: +49 7433 9933-246
annika.kipp@kern-sohn.com
Sercan-Tamer Gülveren

Sercan-Tamer Gülveren

Leveranciers- en kwaliteitsmanager
Tel.: +49 7433 9933-250
sercan.guelveren@kern-sohn.com

Productie & Development

Sebastian Duft

Sebastian Duft

Afdelingshoofd – Productie & ontwikkeling
Tel.: +49 7433 9933-319
sebastian.duft@kern-sohn.com

Materiaalbeheer, Logistiek & Operaties

Markus Landenberger

Markus Landenberger

Hoofd verkoop
Tel.: +49 7433 9933-222
markus.landenberger@kern-sohn.com
Thomas Ott

Thomas Ott

Gebouwbeheerder
Tel.: +49 7433 9933-117
ott@kern-sohn.com

Marketing

Stephan Ade

Stephan Ade

Sales- & marketinghoofd
Tel.: +49 7433 9933-121
Mobil: +49 171 3060086
ade@kern-sohn.com
Hendrik Neff

Hendrik Neff

Marketinghoofd, plaatsvervangend hoofd sales
Tel.: +49 7433 9933-161
Mobil: +49 171 3059946
hendrik.neff@kern-sohn.com
Katharina Faradacco

Katharina Faradacco

Teamleider – Marketing & communications
Tel.: +49 7433 9933-192
katharina.faradacco@kern-sohn.com
Annette Wolf

Annette Wolf

Systeemmanager PIM
Tel.: +49 7433 9933-311
annette.wolf@kern-sohn.com
Sally Kreidler

Sally Kreidler

Systeembeheerder PIM
Tel.: +49 7433 9933-281
sally.kreidler@kern-sohn.com
Anne-Kathrin Viergutz

Anne-Kathrin Viergutz

Systeemmanager webshop
Tel.: +49 7433 9933-116
viergutz@kern-sohn.com
Nils Grüneberg

Nils Grüneberg

Media designer
Tel.: +49 7433 9933-276
nils.grueneberg@kern-sohn.com
Judith Schwarz

Judith Schwarz

Content manager
Tel.: +49 7433 9933-261
judith.schwarz@kern-sohn.com

IT

Marco Occhionero

Marco Occhionero

IT-manager
Tel.: +49 7433 9933-133
occhionero@kern-sohn.com
Denise Wirsig

Denise Wirsig

Data-integratie / digitale media
Tel.: +49 7433 9933-233
denise.wirsig@kern-sohn.com
Roman Rehfuß

Roman Rehfuß

IT-systeembeheerder
Tel.: +49 7433 9933-234
roman.rehfuss@kern-sohn.com